Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
Ty Urbaś, nie spędzaj tyle czasu przed komputerem tylko wysuwaj na ulice i zbieraj z drogi swoje drewienka z przyczepionym nazwiskiem!!! Mam nadzieję, że się trochę dotlenisz i ci rozum wróci na miejsce!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panie Wojtku, coś czuje że to ty wbijałeś wczoraj te paliki przy drogach?? Pan Krzysio cię wynajął?? Obiecał Ci pewnie pracę, bo inaczej nie siedziałbyś tyle na tym forum i go nie bronił!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lik napisał:
Ludzie!!!! Obudźcie się wreszcie!!! Kogo Wy chcecie na wójta??? Urbasia???? Apropo tego głupka - niech sobie Pan Wojtuś wsiądzie w samochód i pozbiera te paliki, które jakaś głupia paniusia powbijała przy drogach!!!!!!!!! Czy Pan sobie zdaje sprawę, jakie to zagrożenie na dogach sprawia?????? Czy Pan jest tak głupi, że tego nie rozumie???? Pana pomocnicy przy kampanii świecą taką samą "INTELIGENCJA" jak Pan!!!!!!!!!
"Apropo" - inteligent się odezwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lik napisał:
Ty Urbaś, nie spędzaj tyle czasu przed komputerem tylko wysuwaj na ulice i zbieraj z drogi swoje drewienka z przyczepionym nazwiskiem!!! Mam nadzieję, że się trochę dotlenisz i ci rozum wróci na miejsce!!!!!!!!!
Chyba p. Czyżykowi i Królikowi nerwy już całkowicie poszczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lik napisał:
Oj Panie Wojtku, coś czuje że to ty wbijałeś wczoraj te paliki przy drogach?? Pan Krzysio cię wynajął?? Obiecał Ci pewnie pracę, bo inaczej nie siedziałbyś tyle na tym forum i go nie bronił!!!!
1. Lik ,masz kłopoty z powonieniem i źle czujesz, ale to już Twój problem. 2. Pan Krzysio mnie nie wynajął. 3. Dodatkowej pracy nie szukam (jestem emerytem, podobnie jak wójt Czyżyk). Pana Urbasia nie bronię, bo jego kandydatura na wójta sama się broni. Ps.Momentami mam wrażenie, że to ja kandyduje na wójta w gminie Niemce (sądząc po ilości komentarzy dotyczących mojej osoby).Dla jasności sprawy; kandydatami w drugiej turze są Krzysztof Urbaś i Stefan Czyżyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lik napisał:
Ludzie!!!! Obudźcie się wreszcie!!! Kogo Wy chcecie na wójta??? Urbasia???? Apropo tego głupka - niech sobie Pan Wojtuś wsiądzie w samochód i pozbiera te paliki, które jakaś głupia paniusia powbijała przy drogach!!!!!!!!! Czy Pan sobie zdaje sprawę, jakie to zagrożenie na dogach sprawia?????? Czy Pan jest tak głupi, że tego nie rozumie???? Pana pomocnicy przy kampanii świecą taką samą "INTELIGENCJA" jak Pan!!!!!!!!!
Panie Czyżyk myślę,że panu również wstyd za taki elektorat i tego typu wypowiedzi. "Lik" nie ma logicznych argumentów, ale przynajmniej próbuje obrażać. To niestety nie jest metoda na wygranie wyborów. To jest prymityw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka woli napisał:
Tak jak przypuszczałam. Mieszkańcy Woli Niemieckiej już mogą zacząć płakać, bo przez najbliższe 4 lata radny Pan Wojciech Domownik nic nie zrobi w naszej sprawie. Będzie nadal toczył swoją osobistą walkę z wójtem (bez względu, kto by nim nie został) i dbał o interesy prywatnej przychodni i ulicy Różanej.
Krytyka wójta - jeżeli jego działania są szkodliwe dla ogółu mieszkańców, jest obowiązkiem każdego z nas. Nie wiem dlaczego p. Czyżyk miałby być traktowany inaczej. Co do "prywatnej przychodni" to prawdopodobnie chodzi o Przychodnię Uśmiech. W dalszym ciągu uważam, że pacjenci tej przychodni powinni mieć dostęp do rehabilitacji na podobnych zasadach jak pacjenci przychodni przy Ul. Zielonej. (koszty przystosowania pomieszczeń oraz zakupu sprzętu rehabilitacyjnego ponieśli podatnicy całej gminy Niemce i faworyzowanie części pacjentów jest niesprawiedliwe). "Interesów ulicy Różanej" nie znam i nie wiem w jaki sposób mógłbym o nie zadbać.(mam świadomość ,że przydał by się nowy asfalt). Na koniec droga "mieszkanko woli" proszę o wskazanie czego Pani oczekuje ode mnie jako radnego. Postaram się zrobić wszystko aby spełnić oczekiwania (realne do wykonania)i uchronić Panią od płaczu. Przypominam, że tematem tego forum są wybory na wójta w gminie Niemce - ja nie kandyduję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośćówa napisał:
ludzie obudźcie się!! gdyby proboszcz nie pozwolił zorganizować tego spotkania u siebie to wogóle by sie ono nie odbyło, bo p. Czyżyk oddał remizę(która miała służyć mieszkańcom) w dzierżawę gdzie powstał kolejny sklep, a mieszkańcy nasutowa nawet nie mają zorganizować wiejskiego spotkania.
Nie, no extra, może proboszcz jeszcze wesele pozwoli urządzić na plebanii!!!!!!!!! Jakbyście korzystali z tej remizy to pewnie nikt by jej nikomu nie wydzierżawił, a że zrobiliście z remizy miejsce schadzek dla lokalnych wykolejeńców - to trudno. Nikt nie będzie ponosił kosztów utrzymania dla małoletnich przestępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
1. Lik ,masz kłopoty z powonieniem i źle czujesz, ale to już Twój problem. 2. Pan Krzysio mnie nie wynajął. 3. Dodatkowej pracy nie szukam (jestem emerytem, podobnie jak wójt Czyżyk). Pana Urbasia nie bronię, bo jego kandydatura na wójta sama się broni. Ps.Momentami mam wrażenie, że to ja kandyduje na wójta w gminie Niemce (sądząc po ilości komentarzy dotyczących mojej osoby).Dla jasności sprawy; kandydatami w drugiej turze są Krzysztof Urbaś i Stefan Czyżyk.
Pani Wojtku - Nie mam żadnych kłopotów:) Za to Pan ma chyba sam ze sobą Rzeczywiście - produkuje się Pan na tym forum, jakby to pan startował na wójta. Może minął się pan z powołaniem??? Iwonko i Beatko - nie unoście się tak - przecież nie o Was pisze:) No chyba, że to Wy tak dzielnie jeździcie i rozstawiacie te paliki:) I nie piszę tego ze złośliwości, ale kiedy jedzie się samochodem po zmierzchu - naprawdę tego typu "rzeczy" przy ulicy są niebezpieczne.A jeżeli ktokolwiek ma ochotę na reklamowanie siebie w ten sposób, to niech stawia te paliki za rowem, a nie 1 metr od ulicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierajmy Pana Czyżyka. Zdaje sobie sprawę, że popełnił kilka błędów podczas obecnej kampanii, ale któż ich nie popełnia. Jest osobą wykształcona więc wyciągnie z tego wnioski. Zaś Pan Urbaś średnie wykształcenie, żadnego doświadczenia w zarządzaniu. Poza tym mam wrażenie, że Dys to jedyna miejscowość, która widzi Pan Urbaś. Mniejszym złem jest Pan Czyżyk.Poza tym błędy ortograficzne i stylistyka jego ulotki- odrażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie wiem czy kierować się sercem czy rozumem. Wielką sympatią darzę Pana Urbasia, ale rozsądek przemawia za Panem Czyżykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście - produkuje się Pan na tym forum, jakby to pan startował na wójta. Może minął się pan z powołaniem??? Do Lik Co do produkowania się na forum, to muszę przyznać, że mocno się angażujesz. Bardzo naskakujesz na obrońców p. Urbasia. Wniosek: jesteś poplecznikiem p.Czyżyka i robisz dokładnie to samo co p. Domownik broniący p. Urbasia (wtedy nazwałbym Cię obrzydliwym hipokrytą) lub jesteś p. Czyżykiem we własnej osobie (wówczas byłbyś zwykłym tchórzem, bo jak można nazwać kandtydata na wójta który podpisuje się nick'em) PS. Lik - Twoje komentarze są złośliwe i obraźliwe. Myśłałem, że to form ma za zadanie dzielić się informacjami, gdyż tylko w ten sposób wyborcy mają możliwość poznać kandydatów, a w efekcie dokonać najlepszego wyboru z możliwych, czyż nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka Woli Niemieckie napisał:
A ja nie wiem czy kierować się sercem czy rozumem. Wielką sympatią darzę Pana Urbasia, ale rozsądek przemawia za Panem Czyżykiem.
Obu panów znam średnio, więc pomóż mi i powiedz co przemawia za Panem Czyżykiem bardziej niż za Panem Urbasiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Domownik napisał:
Krytyka wójta - jeżeli jego działania są szkodliwe dla ogółu mieszkańców, jest obowiązkiem każdego z nas. Nie wiem dlaczego p. Czyżyk miałby być traktowany inaczej. Co do "prywatnej przychodni" to prawdopodobnie chodzi o Przychodnię Uśmiech. W dalszym ciągu uważam, że pacjenci tej przychodni powinni mieć dostęp do rehabilitacji na podobnych zasadach jak pacjenci przychodni przy Ul. Zielonej. (koszty przystosowania pomieszczeń oraz zakupu sprzętu rehabilitacyjnego ponieśli podatnicy całej gminy Niemce i faworyzowanie części pacjentów jest niesprawiedliwe). "Interesów ulicy Różanej" nie znam i nie wiem w jaki sposób mógłbym o nie zadbać.(mam świadomość ,że przydał by się nowy asfalt). Na koniec droga "mieszkanko woli" proszę o wskazanie czego Pani oczekuje ode mnie jako radnego. Postaram się zrobić wszystko aby spełnić oczekiwania (realne do wykonania)i uchronić Panią od płaczu. Przypominam, że tematem tego forum są wybory na wójta w gminie Niemce - ja nie kandyduję.
Panie Wojtku Domowniku! Nie moge powstrzymać się od komentarza , że Pana działaniem powoduje własny interes: 1/ czy pamieta Pan jak będąc członkiem zarzadu Gminy Niemce za Wójta Waśkowicza , zabrał Pan asfalt z parkingu przy boisku na oś.Chmielno i położył "na swoim" placu na Woli Niemieckiej, jak zabrał Pan bramki do piłki nożnej i słupki do siatkówki ze zlikwidowanej szkoły w Swobodzie i przewózł "do siebie", jak zatrudnił Pan swoją córkę w GOK Niemce przy redagowaniu gazetki gminnej, 2/ czy pamieta Pan jak za pieniądze gminne z OPS i GKRPA organizował Pan wyjazdy młodzieży nad jeziora , karząc sobie płacić za wyjazdy oraz nagabując młodzież aby robiła zakupy w "ozaczonych budkach" nad jeziorami, 3/czy nie posiadając odpowiednich licencji rozlicza Pan zeznania podatkowe roczne,oraz pomaga prowadzić księgowość podmiotom gospodarczym, 4/dlaczego Pana jedyny syn wyrzekł się Pańskiego nazwiska, 5/czego nie obiecał dać Panu Czyżyk , a obiecał Urbaś: przewodniczący Rady Gminy? ,komisja alkoholowa z dietą 120 zł za posiedzenie? 4-6 razy w miesiącu,czekam na wyczerpującą odpowiedź Panie Wojciechu Domowniku. Panie Domownik wg.minie jesteś Pan bardzo "interesownym" człowiekiem prawdziwym pokerzystą,wygrywa ten co bardzej symuluje i obstawia więcej.Czyżyk już na Panu sie poznał ( dlatego oczerniasz go Pan), a Urbaś ? zobaczymy za jakiś czas. 5.12.2010.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof napisał:
Panie Wojtku Domowniku! Nie moge powstrzymać się od komentarza , że Pana działaniem powoduje własny interes: 1/ czy pamieta Pan jak będąc członkiem zarzadu Gminy Niemce za Wójta Waśkowicza , zabrał Pan asfalt z parkingu przy boisku na oś.Chmielno i położył "na swoim" placu na Woli Niemieckiej, jak zabrał Pan bramki do piłki nożnej i słupki do siatkówki ze zlikwidowanej szkoły w Swobodzie i przewózł "do siebie", jak zatrudnił Pan swoją córkę w GOK Niemce przy redagowaniu gazetki gminnej, 2/ czy pamieta Pan jak za pieniądze gminne z OPS i GKRPA organizował Pan wyjazdy młodzieży nad jeziora , karząc sobie płacić za wyjazdy oraz nagabując młodzież aby robiła zakupy w "ozaczonych budkach" nad jeziorami, 3/czy nie posiadając odpowiednich licencji rozlicza Pan zeznania podatkowe roczne,oraz pomaga prowadzić księgowość podmiotom gospodarczym, 4/dlaczego Pana jedyny syn wyrzekł się Pańskiego nazwiska, 5/czego nie obiecał dać Panu Czyżyk , a obiecał Urbaś: przewodniczący Rady Gminy? ,komisja alkoholowa z dietą 120 zł za posiedzenie? 4-6 razy w miesiącu,czekam na wyczerpującą odpowiedź Panie Wojciechu Domowniku. Panie Domownik wg.minie jesteś Pan bardzo "interesownym" człowiekiem prawdziwym pokerzystą,wygrywa ten co bardzej symuluje i obstawia więcej.Czyżyk już na Panu sie poznał ( dlatego oczerniasz go Pan), a Urbaś ? zobaczymy za jakiś czas. 5.12.2010.
dobre, dobre!!!!!! też chciałbym przeczytać odpowiedz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
dobre, dobre!!!!!! też chciałbym przeczytać odpowiedz!
Czy to Pan Domownik kandyduje na wójta, że wokół niego zrobiło się takie zamieszanie? Widzę, że Pan Czyżyk jest osobą nietykalną i nie można go krytykować, bo natychmiast zajadła agresja obraca się to przeciwko krytykującemu i następuje wyciąganie jakichś historycznych zaszłości. Tylko kogo to teraz interesuje? Było minęło. Trzeba było pytać Domownika na bieżąco. Teraz są ważniejsze sprawy. Forum dotyczy wyboru wójta, z plotkami do magla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof napisał:
Panie Wojtku Domowniku! Nie moge powstrzymać się od komentarza , że Pana działaniem powoduje własny interes: 1/ czy pamieta Pan jak będąc członkiem zarzadu Gminy Niemce za Wójta Waśkowicza , zabrał Pan asfalt z parkingu przy boisku na oś.Chmielno i położył "na swoim" placu na Woli Niemieckiej, jak zabrał Pan bramki do piłki nożnej i słupki do siatkówki ze zlikwidowanej szkoły w Swobodzie i przewózł "do siebie", jak zatrudnił Pan swoją córkę w GOK Niemce przy redagowaniu gazetki gminnej, 2/ czy pamieta Pan jak za pieniądze gminne z OPS i GKRPA organizował Pan wyjazdy młodzieży nad jeziora , karząc sobie płacić za wyjazdy oraz nagabując młodzież aby robiła zakupy w "ozaczonych budkach" nad jeziorami, 3/czy nie posiadając odpowiednich licencji rozlicza Pan zeznania podatkowe roczne,oraz pomaga prowadzić księgowość podmiotom gospodarczym, 4/dlaczego Pana jedyny syn wyrzekł się Pańskiego nazwiska, 5/czego nie obiecał dać Panu Czyżyk , a obiecał Urbaś: przewodniczący Rady Gminy? ,komisja alkoholowa z dietą 120 zł za posiedzenie? 4-6 razy w miesiącu,czekam na wyczerpującą odpowiedź Panie Wojciechu Domowniku. Panie Domownik wg.minie jesteś Pan bardzo "interesownym" człowiekiem prawdziwym pokerzystą,wygrywa ten co bardzej symuluje i obstawia więcej.Czyżyk już na Panu sie poznał ( dlatego oczerniasz go Pan), a Urbaś ? zobaczymy za jakiś czas. 5.12.2010.
Panie Krzysztofie. 1.Plac w Woli Niemieckiej jest własnością wsi i jest ogólnodostępny.Boisko asfaltowe służyło i służy w dalszym ciągu mieszkańcom wsi Wola Niemiecka i okolicznym.W temacie parkingu poinformuję cię tylko, że gmina nie może inwestować na terenach należących do spółdzielni. Bramki i słupki posłużyły do zorganizowania boiska które funkcjonowało w Woli Niemieckiej - Malinówka przez kilka lat(do chwili wypowiedzenia zgody na korzystanie z działki przez właściciela). Obecnie bramki są do wzięcia i jeżeli masz pomysł na ich wykorzystanie dostaniesz je. Córki nie zatrudniałem w GOK Niemce, ponieważ osobą kierującą tą placówką jest jej dyrektor i prowadzi politykę kadrową placówki. Po szczegóły proszę się zwrócić do dyrekcji GOK. 2.Odnośnie środków finansujących wyjazdy nad jeziora nigdy nie były pozyskiwane z OPS. W największym stopniu koszty były pokrywane z darowizny dokonanej przez PZU Lublin. Jeżeli interesują Cię szczegóły rozliczeń finansowych to zapraszam do siebie (posiadam listy uczestników wycieczek, pozyskane i wydatkowane środki, i.t.p.).Jeżeli Cię interesuję, to z zebranych pieniędzy były remontowane między innymi huśtawki, ogrodzenie, wykonane tablice to koszykówki. 3.Zarzut dotyczący pomocy w prowadzeniu ksiąg i działalności gospodarczych oraz wypełniania zeznań podatkowych jest dla mnie niezrozumiały. Jeżeli mam na ten temat wiedzę, ktoś chce z tej wiedzy korzystać (wiele osób od ponad 10 lat) to nie widzę powodu aby tego nie robić. Co do certyfikatu jest ono niezbędne w przypadku doradztwa podatkowego. Jeżeli Pan zechce skorzystać z moich usług, okaże stosowne świadectwa ukończenia szkoleń w tym zakresie. 4.Nie wyrzekł się ojca i to jest dla mnie najważniejsze.(Jeżeli w dalszym ciągu jest Pan zainteresowany wiedzą na ten temat zapraszam do rozmowy - nr telefonu w książce telefonicznej). 5.Od Pana Czyżyka oczekiwałem jedynie mądrego zarządzania gminą, sprawiedliwego podziału środków budżetowych, pozyskiwania środków unijnych. Niestety, przeważył interes własny wójta i jego totumfackich.Co do stwierdzenia dotyczącego p.Czyżyka "oczerniasz go Pan" informuję, że słowo to oznacza "podawać na czyjś temat kłamliwe, oszczercze informacje".W przypadku moich ocen Pana Czyżyka nie było nieprawdziwych informacji.Jeżeli jest inaczej nich się do nich ustosunkuje.Nie potrafił tego zrobić na zebraniu wiejskim Woli Niemieckiej, więc nie sądzę aby teraz to zrobił. Zarzucanie mi,że działaniami moimi kieruje własny interes jest co najmniej chybiony. Znając mój życiorys od kilkunastu lat wiesz na pewno, że byłem między innymi przeciwny podwyższaniu diet radnym, a kiedy to się stało złożyłem projekt uchwały o ich obniżeniu.To powinno dać odpowiedź na wiele z Twoich zarzutów. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość i przypominam, że tematem forum jest - kandydaci na wójta w gminie Niemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lik napisał:
Ty Urbaś, nie spędzaj tyle czasu przed komputerem tylko wysuwaj na ulice i zbieraj z drogi swoje drewienka z przyczepionym nazwiskiem!!! Mam nadzieję, że się trochę dotlenisz i ci rozum wróci na miejsce!!!!!!!!!
Lik, być może się mylę, ale sądząc po treści, kulturze wypowiedzi myślę, że nazywasz się Kró-Lik. Być może jesteś urzędującym jeszcze zastępcą wójta. Takie komentarze w przypadku wyboru na wójta Pana Urbasia (a na to się zanosi) mogą się skończyć tym, że z drewienkami, może w Pol-Skone będziesz miał ty do czynienia- no i mnóstwem tlenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Domownik. czytając powyższe wpisy mam wrażenie, że robienie szumu wokół swojej osoby to jedyne pana zadanie. czytałem o "projekcie "obniżenia diet radnym, który poparło tylko 2 radnych. Ale mam pytanie, czy jak to nie przeszło przeznaczył Pan część diety dla osób potrzebującym( na cele charytatywne- NIE). I tak jest ze wszystkim, może mniej mówić a coś robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOb napisał:
Panie Domownik. czytając powyższe wpisy mam wrażenie, że robienie szumu wokół swojej osoby to jedyne pana zadanie. czytałem o "projekcie "obniżenia diet radnym, który poparło tylko 2 radnych. Ale mam pytanie, czy jak to nie przeszło przeznaczył Pan część diety dla osób potrzebującym( na cele charytatywne- NIE). I tak jest ze wszystkim, może mniej mówić a coś robić.
Projekt poparło 3 radnych. Jest pan Panie Bob w błędzie pisząc - NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...